Novinky

*** Nový design dárkových poukazů ***


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Drazí klienti,


z vážných osobních důvodu jsem nucena zrušit salón v Pardubicích.


Salón bude zrušen k 30.11.2018.


Od 1.12. budu masírovat u sebe doma v Kladině u Sezemic.


Pro více informací mi neváhejte volat a psát!


Děkuji za pochopení!


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Platby kartou

Nově můžete v mém salónu zaplatit platební kartou :-)*** Valentýnské relaxační voňavé masáže s peelingem ***

Potěšte svého milovaného partnera / partnerku skvělým dárkem - hodinovou masáží s peelingem :) 

Nyní navíc za akční cenu 489 Kč!

Na výběr máte hned z několika druhů:

- meduňková masáž s peelingem
- pivní masáž s peelingem
- levandulová masáž s peelingem
- masáž a peeling s vůní mojito
- masáž a peeling s vůní čokolády

Platnost akce od 5.2. do 14.2. :-)

Objednací doba


Vážení klienti, velmi nás těší Váš obrovský zájem o masáže v našem salonu! Díky Vašemu neustále se zvyšujícímu počtu se prodlužuje i objednací doba.


Upozorňuji tedy nové klienty, že objednací doba je zhruba 1 měsíc.
Dárek na poslední chvíli

Ještě nemáte všechny dárečky a hledáte něco na poslední chvíli? Co třeba poukaz na masáž :-)
V akci máme od 19.12. do 23.12. celotělovou masáž (120 minut) za 990 Kč. Každý, kdo si zakoupí poukaz na tuto masáž, obdrží poukaz na masáž hlavy a obličeje zdarma!
A to už je slušná dávka relaxace, co říkáte? :-)


Adventní trhy v Sezemicích

Dovolujeme si Vás pozvat na Adventní trhy v Sezemicích, které se uskuteční v neděli 3.12.2017.
Adventní trhy budou probíhat v sále sezemické radnice od 14 do 18 hodin. V 17 hodin proběhne slavností rozsvícení vánočního stromu.
Budete mít možnost zakoupit dárkové poukazy na masáže či marockou kosmetiku značky ZAHIR COSMETICS.NOVINKA!!
Anti-celulitidní masáž se zábalem
Celulitidu (pomerančovou kůži) zná v dnešní době snad každá žena. Tento výraz označuje stav kůže s hrbolky a nerovnostmi na určitých partiích těla. Celulitida je častá u žen různého věku i váhy. K jejímu výskytu přispívá mnoho faktorů (např. genetické dispozice, stres, nesprávné stravovací návyky, tučná a sladká jídla, nedostatek pohybu, sedavé zaměstnání, nedostatečný pitný režim, pití kávy, alkoholu, kouření, hormonální antikoncepce).

Masáž se provádí kombinací tlakových tahů a speciálním krémem s mořskou řasou. Po masáži se provede skořicový zeštíhlující zábal, který zrychlí podkožní metabolismus a zbaví tělo toxických látek. Na závěr se na namasírované partie nanese speciální zpevňující gel s mořskou řasou a skořicí.

Je vhodné absolvovat 10 procedur s frekvencí 1x týdně, a dále docházet na udržovací masáže jednou měsíčně. Výsledky masáže jsou však patrné již po první terapii. Masáž se zabálem se provádí převážně na stehnech a zadečku.

Masáž proti celulitidě se neprovádí v době těhotenství, při nádorových onemocněních, nachlazení a zánětech žil.


*** AKCE ***

Vážení klienti, máme pro Vás akci na jednu z nejoblíbenějších masáží

Od dnešního dne do 13.10.2017 u nás můžete zakoupit poukaz na Harmonizující dvouhodinovou masáž celého těla (záda, horní a dolní končetiny) za 699 Kč.

Masáž můžete dopřát nejen sobě ale například i jako dárek k blížícím se Vánocům

Platnost poukazu je 6 měsíců.


Masáž chodidel
Máte v práci hodně chození, sportujete či jezdíte na túry? Tak to máte určitě unavené nohy. Co jim poděkovat chvilkou uvolnění a péčí? Od dnešního dne máme v nabídce 30-ti minutovou masáž chodidel s peelingem s úžasnou mátovou vůní od firmyMasáž chodidel
Máte v práci hodně chození, sportujete či jezdíte na túry? Tak to máte určitě unavené nohy. Co jim poděkovat chvilkou uvolnění a péčí? Od dnešního dne máme v nabídce 30-ti minutovou masáž chodidel s peelingem s úžasnou mátovou vůní od firmy Batavan
Věrnost se vyplácí
Věrnost se vyplácí! A co to znamená? Dnešním dnem počínaje máme pro Vás novinku v podobě věrnostních kartiček. Za každou masáž dostanete razítko na svou kartičku, po nasbírání 4 razítek máte 60-ti minutovou masáž zdarma. A to se vyplatí, co myslíte?Vážení klienti,
    Masáže Monika začali spolupracovat s českou kosmetickou značkou ZAHIR COSMETICS s.r.o. Tato kosmetická značka je malou rodinnou firmou, která vyrábí kosmetiku z kvalitních marockých surovin. Více informací o této značce najdete zde. U nás v salónu najdete to nejprodávanější. Kompletní nabídku najdete na 
e-shopu Zahiru. 


*** AKCE ***

60minutová osvěžující Mojito masáž s peelingem (záda a chodidla) za akční cenu 489 Kč!

Akce probíhá od 7.8. do 21.8. Kupte poukaz svým blízkým nebo si objednejte masáž sami pro sebe!


Změna adresy!

Vážení klienti, od 16.7.2017 naleznete můj salón na nové adrese - S. K. Neumanna 1220 v Pardubicích. Jedná se o budovu v areálu ESKA Invest a.s.Nové letní voňavé peelingy

Vážení klienti, na léto pro Vás náš salon připravil novinku v podobně nových vůní tělových peelingů. 

Kromě tradiční meduňkové a pivní masáže s peelingem, můžete nově vyzkoušet levandulovou, čokoládovou nebo mojito verzi.

Cena zůstává stejná 590 Kč za 60 minut. V ceně je peeling a masáž chodidel a zad.
Nové služby - Lávové kameny (Hot Stones)

Masáž lávovými kameny je jedna z nejpříjemnějších metod relaxace. Oblíbená díky své technice a působení tepla lávových kamenů.
Masáž se provádí na zadní straně těla - záda, nohy a hýždě.

Masáž 60 minut 550 Kč, masáž 90 minut 750 Kč.Nové služby - Dornova metoda a Breussova masáž

Dornova metoda je šetrná manuální terapie, kterou se mohou léčit onemocnění a obtíže spojené s pohybovým aparátem. Pro svou jednoduchost, bezpečnost a účinnost je tato metoda stále oblíbenější a vyhledávanější. Dornova metoda navrací obratle a klouby do původní polohy za aktivní účasti klienta. Pracuje se při tom ve stoji, vsedě i v leže.
Breussova masáž je jemná masáž páteře, která pomáhá uvolnit tenzi a napětí svalů v oblasti páteře. Je to i příjemná energetická a relaxační masáž.

Masáž trvá 60 minut, cena 650 Kč.


Nové služby - KINEZOTAPING

Kineziotaping - byl vyvinut v 70. letech minulého století v Japonsku. Tuto techniku zde začal používat lékař Kenzo Kase. Pásky jsou vysoce elastické, neomezují rozsah a pohyblivost v postižených tkáních a tím se rychle aktivují ozdravné procesy.
Kineziotaping je v rámci masáže zdarma. Jinak cena dle rozsahu aplikace od 50 Kč.


Moje milé klientky,

k dnešnímu Mezinárodnímu dni žen Vám přeji vše nejkrásnější.

A mám pro Vás dáreček - každá, která si dnes zavolá nebo napíše o termín relaxační masáže obličeje, dostane jí se slevou 50%!

Nechte se hýčkat...

Masáž obličeje ... původně 350 Kč, nyní akce 175 Kč!


*** Vánoční akce ***

Ke každému zakoupenému poukazu je druhý se slevou 50%!

Akce platí do 23.12.2016 :-)


*** Akce ***

Speciální ayurvédská relaxační masáž celého těla do 16.11.2016 se slevou za 989 Kč!


*** Akce ***

Masáž s peelingem? Pro ženy meduňková, pro muže pivní? Za akční cenu 489 Kč? ANO! Přijďte vyzkoušet :-) Nebo můžete myslet na Vánoce a koupit dárkový poukaz s platností do 29.3.2017 :-)

Sleva platí do 19.10.2016


Nové služby

Pivní masáž s peelingem pro muže - Nejprve je klientovi provedena masáž pomocí jemného tělového peelingu, který šetrně odstraní suché šupinky kůže a to díky vysokého obsahu piva bohatého na vitamíny a minerály, meruňkovým skořápkám, regeneračnímu pantenolu a glycerinu. Následuje masáž olejem s chmelem. Chmel zklidňuje podráždění pokožky, působí proti křečím a bolesti a to i při revmatismu. Masáž tímto olejem přináší úlevu namoženým a unaveným svalům.
Peeling i masáž se provádí na chodidlech a zádech.*** Letní akce ***

Do 31. srpna 2016 dostanete ke každé zakoupené ayurvédské masáži poukaz na Indickou masáž hlavy ZDARMA! :-) Potom je už jen na Vás, zda poukaz využijete pro sebe, nebo ho někomu darujete...

Letní měsíce s sebou přináší ještě jednu akci - meduňková masáž s peelingem je do 31. srpna 2016 za akční cenu 450 Kč! :-) 


Sleva 30% na Ayurvédskou relaxační masáž

Platnost do 8. června 2016.


Nové služby

Meduňková masáž s peelingem - Nejprve je klientovi provedena masáž pomocí unikátního solného peelingu s mandlovým a meruňkovým olejem, vřídelní solí a meduňkou, která dokonale odstraní odumřelé buňky a nečistoty a zanechá pokožku sametově jemnou.
Následuje masáž speciálním gelem s meduňkou a mentholem, která přináší úlevu namoženým a unaveným svalům. Peeling i masáž se provádí na chodidlech a zádech.Nové služby

AYURVÉDSKÁ RELAXAČNÍ MASÁŽ - Počátky ayurvédy sahají více než 5 tisíc let zpátky do starodávné Indie. Slovo Ayurvéda je tvořeno dvěma kořeny áyus (život) a veda (vědění).

Masáž začíná šálkem ayurvédského čaje. Poté je klient uložen na lehátko a tělo se začíná připravovat na masáž hnětením, protahováním a zahříváním přes ručník. Masíruje se celé tělo - dolní končetiny z obou stran, záda, horní končetiny, břicho, hrudník, obličej i hlava.

Olej používaný na ayurvédskou masáž má léčivé pozitivní účinky na tělo. Doporučuje se, nechat ho působit alespoň dvě hodiny po masáži.

Relaxační ayurvédská masáž je po náročném pracovním dni balzámem jak pro tělo, tak pro duši. Masáž chodidel, zad, šíje nebo hlavy uvolňuje svalové napětí. Navíc příjemná atmosféra doplněna o různé vonné tyčinky, svíčky a hudbu prospívá celé naší bytosti.


Masáž obličeje ke Dni matek

Jak 8.5. potěšíte maminku? Jak jí poděkujete za lásku a péči, kterou Vám dává? :-)

Co třeba relaxační masáží obličeje? Je to speciální jemná masáž, která pomáhá odstatnit bolesti hlavy, napětí a stres. Zlepšuje stav pokožky a odstraňuje únavu z obličejového svalstva.

Akční cena 30 minutové masáže je 290 Kč.

(platí při zakoupení do 8.5.2016)Valentýnská akce!

Blíží se Valentýn, co takhle potěšit své milované masáží...? :-) A nebo udělat potěšení z masáže sám sobě?

Časově omezená akce - sleva 50% na masáž celého těla, zakoupenou do 14.2.2016.Nové služby

Indická masáž hlavy přinese Vašemu tělu pocit odpočinku, zklidnění a navodí stav celkové pohody. Jde o starověkou ayurvédskou techniku, která harmonizuje tělo i duši. Pomocí speciálních hmatů a technik se uvolňují oblasti šíje, ramen, paží a hlavy. Provádí se v sedě. Je vhodná pro děti, dospělé, seniory i těhotné.


Vánoční akce!

Objednejte se na libovolnou masáž nebo kupte dárkový poukaz do 31.12.2015 se slevou 50%!


Dárkové poukazy