Služby

Anti-celulitidní masáž se zábalem
Celulitidu (pomerančovou kůži) zná v dnešní době snad každá žena. Tento výraz označuje stav kůže s hrbolky a nerovnostmi na určitých partiích těla. Celulitida je častá u žen různého věku i váhy. K jejímu výskytu přispívá mnoho faktorů (např. genetické dispozice, stres, nesprávné stravovací návyky, tučná a sladká jídla, nedostatek pohybu, sedavé zaměstnání, nedostatečný pitný režim, pití kávy, alkoholu, kouření, hormonální antikoncepce).

Masáž se provádí kombinací tlakových tahů a speciálním krémem s mořskou řasou. Po masáži se provede skořicový zeštíhlující zábal, který zrychlí podkožní metabolismus a zbaví tělo toxických látek. Na závěr se na namasírované partie nanese speciální zpevňující gel s mořskou řasou a skořicí.

Je vhodné absolvovat 10 procedur s frekvencí 1x týdně, a dále docházet na udržovací masáže jednou měsíčně. Výsledky masáže jsou však patrné již po první terapii. Masáž se zábálem se provádí převážně na stehnech a zadečku.

Masáž proti celulitidě se neprovádí v době těhotenství, při nádorových onemocněních, nachlazení a zánětech žil.

Ayurvédská relaxační masáž
Počátky ayurvédy sahají více než 5 tisíc let zpátky do starodávné Indie. Slovo Ayurvéda je tvořeno dvěma kořeny áyus (život) a veda (vědění).
Masáž začíná šálkem ayurvédského čaje. Poté je klient uložen na lehátko a tělo se začíná připravovat na masáž hnětením, protahováním a zahříváním přes ručník. Masíruje se celé tělo - dolní končetiny z obou stran, záda, horní končetiny, břicho, hrudník, obličej i hlava.
Olej používaný na ayurvédskou masáž má léčivé pozitivní účinky na tělo. Doporučuje se, nechat ho působit alespoň dvě hodiny po masáži.
Relaxační ayurvédská masáž je po náročném pracovním dni balzámem jak pro tělo, tak pro duši. Masáž chodidel, zad, šíje nebo hlavy uvolňuje svalové napětí. Navíc příjemná atmosféra doplněna o různé vonné tyčinky, svíčky a hudbu prospívá celé naší bytosti.

Meduňková masáž s peelingem
Nejprve je klientovi provedena masáž pomocí unikátního solného peelingu s mandlovým a meruňkovým olejem, vřídelní solí a meduňkou, která dokonale odstraní odumřelé buňky a nečistoty a zanechá pokožku sametově jemnou. Následuje masáž speciálním gelem s meduňkou a mentholem, která přináší úlevu namoženým a unaveným svalům. Peeling i masáž se provádí na chodidlech a zádech.

Pivní masáž s peelingem pro muže
Nejprve je klientovi provedena masáž pomocí jemného tělového peelingu, který šetrně odstraní suché šupinky kůže a to díky vysokého obsahu piva bohatého na vitamíny a minerály, meruňkovým skořápkám, regeneračnímu pantenolu a glycerinu. Následuje masáž olejem s chmelem. Chmel zklidňuje podráždění pokožky, působí proti křečím a bolesti a to i při revmatismu. Masáž tímto olejem přináší úlevu namoženým a unaveným svalům.
Peeling i masáž se provádí na chodidlech a zádech.

Indická masáž hlavy
Indická masáž hlavy přinese Vašemu tělu pocit odpočinku, zklidnění a navodí stav celkové pohody. Jde o starověkou ayurvédskou techniku, která harmonizuje tělo i duši. Pomocí speciálních hmatů a technik se uvolňují oblasti šíje, ramen, paží a hlavy. Provádí se v sedě. Je vhodná pro děti, dospělé, seniory i těhotné.

Relaxační masáže
  • zad a šíje
Večer jste bez energie, tělo bolavé a ztuhlé? Masáží si dopřejte zaslouženou slast, nechte se hýčkat a dovést k maximálnímu uvolnění. Tato příjemná forma relaxace je vhodná tam, kde šíjové, trapézové a zádové svalstvo je ztuhlé jednostrannou zátěží, dlouhodobým sezením, zablokované v důsledku nerovnoměrné námahy či nevhodného prudkého pohybu, stresem nebo dlouhotrvající prací u počítače.
  •  masáž obličeje
Speciální jemná masáž obličeje, která příznivě ovlivňuje lymfatický, žilní a cévní systém. Pomáhá odstranit bolesti hlavy, napětí a stres. Dále zlepšuje stav pokožky a odstraňuje únavu z obličejového svalstva.
  • masáž záda, nohy, chodidla
Masáží si dopřejte zaslouženou slast. Nechte se hýčkat a dovést k maximálnímu uvolnění. Během masáže se masírují chodidla, postupně se přechází přes lýtka ke stehnům a hýžďovým svalům. Budete mít pocit, že máte nohy neuvěřitelně lehké a uvolněné. Masáž zad je již klasickou příjemnou tečkou.
  • masáž celého těla (záda, dolní končetiny, ruce)
Odpočiňte si od všední reality a načerpejte novou energii. Prožijte intenzivní masáž celého těla. Masáže přináší úlevu namožených svalů, přispívají k celkové regeneraci, relaxaci, uvolnění těla a mysli.
Masáž celého těla, zahrnuje masáž zad, nohou a rukou. Celá sestava je zaměřená na zharmonizování a uvolnění celého těla, jako energetického systému.

Kineziotaping
Kineziotaping bylo vyvinuto v 70. letech minulého století v Japonsku, kde tuto techniku jako první použil lékař Kenzo Kase. Pásky jsou vysoce elastické, neomezují rozsah a pohyblivost v postižených tkáních a tím se rychle aktivují ozdravné procesy.

Dornova metoda a Breussova masáž
Dornova metoda je šetrná manuální terapie, kterou se mohou léčit onemocnění a obtíže spojené s pohybovým aparátem. Pro svou jednoduchost, bezpečnost a účinnost je tato metoda stále oblíbenější a vyhledávanější. Dornova metoda navrací obratle a klouby do původní polohy za aktivní účasti klienta. Pracuje se při tom ve stoji, vsedě i v leže.
Breussova masáž je jemná masáž páteře, která pomáhá uvolnit tenzi a napětí svalů v oblasti páteře. Je to i příjemná energetická a relaxační masáž.

Lávové kameny (Hot Stones)
Masáž lávovými kameny je jedna z nejpříjemnějších metod relaxace. Oblíbená díky své technice a působení tepla lávových kamenů.
Masáž se provádí na zadní straně těla - záda, nohy a hýždě.

Masáž chodidel s peelingem
Máte v práci hodně chození, sportujete či jezdíte na túry? Tak to máte určitě unavené nohy. Co jim poděkovat chvilkou uvolnění a péčí? Od dnešního dne máme v nabídce 30-ti minutovou masáž chodidel s peelingem s úžasnou mátovou vůní od firmy Batavan.

 

Budete velmi překvapeni jak jemným způsobem je možno pomoci snížit stres a napětí.


Více zde