Služby

Ayurvédská relaxační masáž

Počátky ayurvédy sahají více než 5 tisíc let zpátky do starodávné Indie. Slovo Ayurvéda je tvořeno dvěma kořeny áyus (život) a veda (vědění).

Masáž začíná šálkem ayurvédského čaje. Poté je klient uložen na lehátko a tělo se začíná připravovat na masáž hnětením, protahováním a zahříváním přes ručník. Masíruje se celé tělo - dolní končetiny z obou stran, záda, horní končetiny, břicho, hrudník, obličej i hlava.

Olej používaný na ayurvédskou masáž má léčivé pozitivní účinky na tělo. Doporučuje se, nechat ho působit alespoň dvě hodiny po masáži.

Relaxační ayurvédská masáž je po náročném pracovním dni balzámem jak pro tělo, tak pro duši. Masáž chodidel, zad, šíje nebo hlavy uvolňuje svalové napětí. Navíc příjemná atmosféra doplněna o různé vonné tyčinky, svíčky a hudbu prospívá celé naší bytosti.

Masáž s peelingem

Nejprve je klientovi provedena masáž pomocí unikátního solného peelingu s mandlovým a meruňkovým olejem a vřídelní solí, která dokonale odstraní odumřelé buňky a nečistoty a zanechá pokožku sametově jemnou. Následuje masáž olejem, která přináší úlevu namoženým a unaveným svalům. Peeling i masáž se provádí na chodidlech a zádech.

Indická masáž hlavy

Indická masáž hlavy přinese Vašemu tělu pocit odpočinku, zklidnění a navodí stav celkové pohody. Jde o starověkou ayurvédskou techniku, která harmonizuje tělo i duši. Pomocí speciálních hmatů a technik se uvolňují oblasti šíje, ramen, paží a hlavy. Provádí se v sedě. Je vhodná pro děti, dospělé, seniory i těhotné.

Relaxační masáže

zad a šíje

Večer jste bez energie, tělo bolavé a ztuhlé? Masáží si dopřejte zaslouženou slast, nechte se hýčkat a dovést k maximálnímu uvolnění. Tato příjemná forma relaxace je vhodná tam, kde šíjové, trapézové a zádové svalstvo je ztuhlé jednostrannou zátěží, dlouhodobým sezením, zablokované v důsledku nerovnoměrné námahy či nevhodného prudkého pohybu, stresem nebo dlouhotrvající prací u počítače.

masáž obličeje

Speciální jemná masáž obličeje, která příznivě ovlivňuje lymfatický, žilní a cévní systém. Pomáhá odstranit bolesti hlavy, napětí a stres. Dále zlepšuje stav pokožky a odstraňuje únavu z obličejového svalstva.

masáž záda, nohy, chodidla

Masáží si dopřejte zaslouženou slast. Nechte se hýčkat a dovést k maximálnímu uvolnění. Během masáže se masírují chodidla, postupně se přechází přes lýtka ke stehnům a hýžďovým svalům. Budete mít pocit, že máte nohy neuvěřitelně lehké a uvolněné. Masáž zad je již klasickou příjemnou tečkou.

masáž celého těla (záda, dolní končetiny, ruce)

Odpočiňte si od všední reality a načerpejte novou energii. Prožijte intenzivní masáž celého těla. Masáže přináší úlevu namožených svalů, přispívají k celkové regeneraci, relaxaci, uvolnění těla a mysli.

Masáž celého těla, zahrnuje masáž zad, nohou a rukou. Celá sestava je zaměřená na zharmonizování a uvolnění celého těla, jako energetického systému.

Kineziotaping

Kineziotaping bylo vyvinuto v 70. letech minulého století v Japonsku, kde tuto techniku jako první použil lékař Kenzo Kase. Pásky jsou vysoce elastické, neomezují rozsah a pohyblivost v postižených tkáních a tím se rychle aktivují ozdravné procesy.

Dornova metoda a Breussova masáž

Dornova metoda je šetrná manuální terapie, kterou se mohou léčit onemocnění a obtíže spojené s pohybovým aparátem. Pro svou jednoduchost, bezpečnost a účinnost je tato metoda stále oblíbenější a vyhledávanější. Dornova metoda navrací obratle a klouby do původní polohy za aktivní účasti klienta. Pracuje se při tom ve stoji, vsedě i v leže.

Breussova masáž je jemná masáž páteře, která pomáhá uvolnit tenzi a napětí svalů v oblasti páteře. Je to i příjemná energetická a relaxační masáž.

Lávové kameny (Hot Stones)

Masáž lávovými kameny je jedna z nejpříjemnějších metod relaxace. Oblíbená díky své technice a působení tepla lávových kamenů.

Masáž se provádí na zadní straně těla - záda a nohy.

Masáž chodidel s peelingem

Máte v práci hodně chození, sportujete či jezdíte na túry? Tak to máte určitě unavené nohy. Co jim poděkovat chvilkou uvolnění a péčí? Od dnešního dne máme v nabídce 30-ti minutovou masáž chodidel s peelingem s úžasnou mátovou vůní od firmy Batavan.

Budete velmi překvapeni jak jemným způsobem je možno pomoci snížit stres a napětí.