Služby

NOVINKA - Baňková masáž

Jedná se o starověkou čínskou metodu pro okamžitou úlevu při bolestech zad. Během přikládání baněk dochází k intenzivnímu prokrvování tkání a tělo se tak zbavuje škodlivin. Plastové baňky se přikládají na tělo a za pomocí pumpičky se nastaví potřebný podtlak. Ten vyvolá lokální prokrvení tkáně. Téměř při každém baňkování dojde ke krevnímu výronu, který vypadá jako modřina. Jeho vstřebání je v řádech dnů ale i týdnů.  

Baňkování provádím po klasické masáži, lze ho ale absolvovat i jako samostatnou proceduru. Doporučuje se první sezení v délce 10 minut, druhé sezení v délce 15 minut a třetí sezení v délce 20 minut. Rozmezí mezi jednotlivými sezeními by mělo být 2 - 3 dny pro dosažení maximálního efektu. 

Dále je možné absolvovat klasickou či relaxační masáž se závěrečnou masáží pomocí baňky (část s baňkou je cca 10 minut).

Suché kartáčování + masáž těla

Výhody suchého kartáčování pocítíte již při první návštěvě - zlepšuje se prokrvení pokožky, podporuje se tok lymfatického systému, snižuje se výskyt celulitidy. Pokožka je zdravější a vypnutější. 

Následuje masáž se směsí jasmínového oleje a tělového hydratačního krému.  

Masáž s peelingem

Nejprve je klientovi provedena masáž pomocí unikátního solného peelingu s mandlovým a meruňkovým olejem a vřídelní solí, která dokonale odstraní odumřelé buňky a nečistoty a zanechá pokožku sametově jemnou. Následuje masáž olejem, která přináší úlevu namoženým a unaveným svalům. Peeling i masáž se provádí na chodidlech a zádech.

Indická masáž hlavy

Indická masáž hlavy přinese Vašemu tělu pocit odpočinku, zklidnění a navodí stav celkové pohody. Jde o starověkou ayurvédskou techniku, která harmonizuje tělo i duši. Pomocí speciálních hmatů a technik se uvolňují oblasti šíje, ramen, paží a hlavy. Je vhodná pro děti, dospělé, seniory i těhotné.

Relaxační masáže

zad a šíje

Večer jste bez energie, tělo bolavé a ztuhlé? Masáží si dopřejte zaslouženou slast, nechte se hýčkat a dovést k maximálnímu uvolnění. Tato příjemná forma relaxace je vhodná tam, kde šíjové, trapézové a zádové svalstvo je ztuhlé jednostrannou zátěží, dlouhodobým sezením, zablokované v důsledku nerovnoměrné námahy či nevhodného prudkého pohybu, stresem nebo dlouhotrvající prací u počítače.

 masáž obličeje

Speciální jemná masáž obličeje, která příznivě ovlivňuje lymfatický, žilní a cévní systém. Pomáhá odstranit bolesti hlavy, napětí a stres. Dále zlepšuje stav pokožky a odstraňuje únavu z obličejového svalstva.

masáž záda, nohy, chodidla

Masáží si dopřejte zaslouženou slast. Nechte se hýčkat a dovést k maximálnímu uvolnění. Během masáže se masírují chodidla, postupně se přechází přes lýtka ke stehnům a hýžďovým svalům. Budete mít pocit, že máte nohy neuvěřitelně lehké a uvolněné. Masáž zad je již klasickou příjemnou tečkou.

masáž celého těla (záda, dolní končetiny, ruce)

Odpočiňte si od všední reality a načerpejte novou energii. Prožijte intenzivní masáž celého těla. Masáže přináší úlevu namožených svalů, přispívají k celkové regeneraci, relaxaci, uvolnění těla a mysli.

Masáž celého těla, zahrnuje masáž zad, nohou a rukou. Celá sestava je zaměřená na zharmonizování a uvolnění celého těla, jako energetického systému.

Kineziotaping

Kineziotaping bylo vyvinuto v 70. letech minulého století v Japonsku, kde tuto techniku jako první použil lékař Kenzo Kase. Pásky jsou vysoce elastické, neomezují rozsah a pohyblivost v postižených tkáních a tím se rychle aktivují ozdravné procesy.

Lávové kameny (Hot Stones)

Masáž lávovými kameny je jedna z nejpříjemnějších metod relaxace. Oblíbená díky své technice a působení tepla lávových kamenů.

Masáž se provádí na zadní straně těla - záda a nohy.

Masáž chodidel s peelingem

Máte v práci hodně chození, sportujete či jezdíte na túry? Tak to máte určitě unavené nohy. Co jim poděkovat chvilkou uvolnění a péčí? V nabídce 30-ti minutovou masáž chodidel s peelingem.

Masáže těhotných

Masáž během těhotenství ženě uleví při bolestech. Poskytuje hlubokou relaxaci a posiluje láskyplný vztah k sobě sama i k dítěti.

Masáž snižuje únavu, přináší pocit uvolnění, zlepšuje držení těla. Masáž maminky se provádí v leže na boku. Vždy se používají polštáře na vypodložení těla. Masáž se provádí na dolních končetinách, zádech a horních končetinách.

Havajská masáž LOMI LOMI

Havajská masáž má kořeny ve staré Polynésii, kde byla praktikována jako součást léčebných systémů šamanů. Masáž je předávána plynulými a rytmickými pohyby dlaní a předloktí, které jako "vlny oceánu" přecházejí přes tělo v různých intenzitách a frekvencích. 

Účinky této masáže jsou uvolnění svalového napětí, urychlení odplavení odpadních látek, rozproudění a vyrovnání energie těla, uvolnění z psychického napětí a zrychlení proudění krve a lymfy.

Masáž vonnou svíčkou

Masáž prováděná masážní svíčkou je originální relaxační zážitek, který probudí Vaše smysly a dodá Vám pocit krásně jemné pokožky.

Svíčka se zapaluje na maximálně 10 minut. Za tuto dobu se část směsi změní na příjemně teplý olej, který postupně nalévám na tělo klienta a jemně vmasíruji. 
 

Budete velmi překvapeni jak jemným způsobem je možno pomoci snížit stres a napětí.